APIE KUBILUS

KUBILŲ ISTORIJA

Tikriausiai kiekvienas ieškome įvairiausių būtų kaip būtų galima atsipalaiduoti po dienos užsiėmimų. Vienas iš atsipalaidavimo būdų yra lauko kubilai – Japoniška pirtis. Kaip žinia, japonai labai darbštūs, kruopštūs žmonės, todėl idėja viską atlikti kokybiškai realizuojama šiam gaminiui. Japoniškas būdas pertis – tai ne sėdėjimas karštoje pirtyje, o buvimas karštame vandenyje. Dauguma Europiečių mėgsta ne tik kaitintis tokiame lauko kubile, bet ir atsigaivinti šaltame vandenyje. Natūralios medienos kubiluose besimaudantys žmonės dar labiau suartėja su gamta jausdami natūralios medienos kvapą, o vanduo tokiame kubile suteikia malonių pojūčių ir gerina sveikatą (skatina kraujo cirkuliaciją ir organų apsirūpinimą deguonimi).

KUBILŲ MODELIAI

Gaminame Sibiro eglės ir Sibiro maumedžio medinius kubilus, taip pat darome ąžuolinę ir termo medienos apdailą kitų rūšių kubilams.

Kubilai iš Sibiro eglės yra nesunkūs, lengvai pernešami iš vienos vietos į kitą, greitai išbrinksta, paprasta prižiūrėti. Šie kubilai tarnauja 8-10 metų.

Sibiro maumedžio kubilai pasižymi dideliu atsparumu gamtos poveikiui, jie išsiskiria savo gražia medienos faktūra ir nereikalauja jokios didesnės priežiūros. Šie kubilai tarnauja apie 15-20 metų. Tiek Sibiro eglės, tiek maumedžio kubilų lentučių storis 42mm.

Polipropileno ir stiklo pluošto kubilai gali būti su: Sibiro maumedžio, Sibiro eglės, ąžuolo ir termo medienos apdaila. Apdailos lentelių storis 20mm. Tokio tipo kubilai yra praktiški naudojimui ir eksploatavimui. Polipropileno spalva gali būti šviesiai mėlyna, pilko arba juoda. Stiklo pluošto spalva gali būti balta, mėlyna ir šviesiai mėlyna.

Vanduo kubile sušildomas naudojant krosnelę, kuri gali būti naudojama kubilo viduje arba išorėje. Krosnelės gaminamos iš aukščiausios klasės nerūdijančio plieno, kruopščiai suvirinant. Pagrindinis krosnelės kubilo viduje privalumas – greitesnis vandens įkaitimas. Išorinės krosnelės privalumas – kubile gali sėdėti daugiau žmonių.

Visi mūsų įmonėje pagaminti kubilai, prieš pristatant klientui, yra kruopščiai patikrinami ir išbandomi.

NAUDOJIMOSI INSTRUKCIJA:

  • Įsigijus medinį lauko kubilą, prieš pradedant naudoti, reikia pripylus pilną kubilą vandens palaikyti 1-3 paras. Po to galima užkurti krosnelę vandens šildymui. Krosnelę draudžiama užkurti nesant kubile vandens. Kūrenti krosnelę reikia gerai išdžiovintomis malkomis, tada kubile esantis vanduo prikaista per 2-3 valandas, priklausomai nuo kubilo dydžio. Krosnelę geriausia valyti kas 3-4 kūrimus. Taip pat svarbu kubilą pakelti nuo žemės 10-15 cm.
  • Vandeniui įkaitus iki 45-50°C ( rekomenduojama temperatūra ) siūlome pradėti kaitinimosi procedūras. Kubile sėdėti atidžiai stebint, kad širdies plotas liktų virš vandens. Ant galvos reiktų užsidėti šaltu vandeniu sudrėkintą kepuraitę ar rankšluostį. Viena iš svarbiausių sąlygų – medinė statinė turi būti švarioje, vėsioje ir gerai vėdinamoje patalpoje arba lauke.
  • Po maudymosi procedūrų vandens išleisti negalima, kol neatšals krosnelė.
  • Šiltuoju metų laiku kubilą reikia laikyti visada pilną vandens ir nuolat jį keisti. Šaltuoju metų laiku būtina iš kubilo išleisti visą vandenį, kitaip ledas sugadins kubilą.