APIE SAUNAS

Sauna – tai malonumas tiek kūnui, tiek sielai. Ja galite naudotis bet kuriuo sezono metu: tiek karštą vasaros dieną tiek darganotą rudenį ar sningant. Išbandykite saunos teikiamą naudą bei malonumą Jūsų, šeimos narių ir draugų sveikatai. Labiausiai pastebimai saunos teikiama nauda širdžiai. Ji taip pat malšina skausmą ir dvasinės sveikatos problemas. Sveiki žmonės taip pat gali pajusti prevencinį saunos poveikį sveikatai išlaikyti. Turėdami sauną savo namuose Jūs suteiksite sau ir savo šeimai nepakartojamą galimybę įsitikinti šiais saunos teikiamais malonumais.

„Memelio medis“ siūlo didelį įvairių pirčių tipų asortimentą. Mūsų saunos gaminamos pasitelkiant aukščiausios kokybės kruopščiai atrinktos medienos ir nerūdijančio plieno žaliavas, kurias apdoroja kvalifikuoti specialistai. Didžioji dalis mūsų gaminamų saunų yra ovalių arba apvalių formų, tokio tipo saunos turi geresnę karščio cirkuliaciją, sumažina šildymo zona nuo 15% ik 23%.

Saunos būna įvairių dydžių, gaminamos iš Sibiro eglės ir Sibiro maumedžio, sauna komplektuojame pagal kliento pageidavimą. Mūsų saunos gali būti įrengtos su malkine arba elektrine Harvia krosnele, vidiniai garų kambario suoliukai gaminami iš juodalksnio, visos saunos komplektuojamos su vidiniu ir išoriniu apšvietimu, bitumine stogo danga ir įvairiais kitais aksesuarais būdingais užsakytam saunos tipui.