KODĖL MES?

Kodėl verta pasirinkti mus?

Paprasčiausias atsakymas į šį klausimą: nes mes išmanome kubilus ir saunas. Nuo medienos apdirbimo iki SPA sistemų instaliacijos, viskas kuo užsiimame yra orientuota į galutinio produkto kokybę.

Kokybiškas klientų aptarnavimas

Kokybiškas klientų aptarnavimas yra vienas svarbiausių mūsų įmonės prioritetų. Mūsų tikslas – ne vien parduoti kubilą ar sauną, bet aprūpinti mūsų klientą produktu kuris jam padėtų atsipalaiduoti, užmiršti stresą keliančias problemas ar leistų linksmai praleisti laiką su šeima ar draugais. Mūsų paslaugos prasideda nuo medienos kurią atrenkame kubilų ir pirčių gamybai ir baigiasi po dešimtmečių linksmų akimirkų kurias patyrė mūsų klientai naudodami mūsų produktą. Mes visada pasirūpinsime, kad klientas būtų patenkintas mūsų teikiamomis paslaugomis.

Kubilų ir saunų ilgaamžiškumas

Geras kubilas ar sauna skirta ne vienai vasarai ar žiemai, bet dešimtmečiams.  Pigūs kubilai ir saunos nebūna skirti ilgalaikiui naudojimui. Net jei ir produktas atrodo gerai, pigi mediena greitai yra. Mūsų kubilai pagaminti iš aukštos rūšies eglės, maumedžio, ąžuolo ir itin atsparios termiškai apdorotos medienos, taip pat kaip ir atsparių kubilo vidaus medžiagų kaip polipropilenas, stiklo pluoštas ar nerūdijantis plienas.

Pagarba gamybos tradicijoms

Dauguma šių laikų gamyklų yra pilnai automatizuotos, kiekviena detalė ar pilnai išbaigtas produktas būna visiškai vienodi. Mes teikiame pirmenybę kubilų ir saunų gamybos tradicijoms. Kubilai ir saunos yra senovės amatininkų praktikos rezultatas, tuomet kaip ir dabar pas mus kiekvienas gaminys yra unikalus, rankų darbo.