KUBILŲ PRIEDAI

LED apšvietimas

Siūlome LED šviestuvą į vandenį. Besikeičiančių spalvų su valdymo pultu, įmontuotu kubilo šone. Standartinę komplektaciją sudaro viena LED lemputė, jungiklis ir blokelis. Į vieną sistemą galima sudėti iki 4 lempučių.

SPA oro sistema

SPA oro sistema yra burbulus ir purslus sudaranti sistema kubile. SPA oro sistema yra sudaryta iš oro pompos, dvylikos oro purkštukų, kolektoriaus, atbulinio vožtuvo, oro šlangos. Visa tai jungia atitinkami vamzdeliai, kurie sutvirtinami sąvaržomis. Oro pompos galingumas yra 700w, elektros maitinimas yra jungiamas į 220v lizdą. Oro pompos įjungimas valdomas specialiu pneumatiniu mygtuku. Įjungus šią sistemą, oras iš pompos kyla aukštyn iki atbulinio vožtuvo, pro jį patenka į kolektorių, kuris paskirsto orą į dvyliką skirtingų purkštukų, kurie jau būna sumontuoti kubilo šonuose.

SPA vandens masažas

SPA vandens masažas tai vandens masažines sroves purškianti sistema, montuojama kubile. SPA vandens masažas yra sudarytas iš vandens pompos, šešių vandens purkštukų, vandens šlangos. Vandens pompos galingumas 900W, kaip ir oro sistemoje vandens pompa įjungiama pniaumatiniu jungikliu. Vanduo yra traukiamas vandens pompos per paėmimo sifoną kubilo dugne ir yra paskirstomas per šešis purkštukus, kubilo srovės pajėgumą galima reguliuoti su papildomu jungikliu.

SPA kombinuoto masažo sistema

SPA kombinuoto masažo sistema – tai oro ir vandens sistemų hibridas. Ši sistema turi specialius 8 kombinuotus purkštukus, kuriais purškiami tiek burbuliukai tiek vandens srovės. Sistemą sudaro vandens (900W) ir oro (700W) pompos, pneumetiniai jungikliai, vandens ir oro šlangos, 4 oro purkštukai ir kitos papildomos detalės.

Elektrinis šildytuvas

Elektrinis šildytuvas – Elektrinį šildytuvą sudaro dvi pagrindinės dalys montuojamos į kubilo šoną: vandens cirkuliacijos pompa ir tenas (3kw). Su tenu reguliuojama temperatūra iki 40 laipsnių. elektrinis šildytuvas būna nuolatos įjungtas ir palaiko vidutinę vandens temperatūrą tam, kad kai klientas nori naudotis kubilu, jam tereikia padidinti temperatūrą ir per trumpą laiką kubilas įkaista iki tinkamos temperatūros.

Kubilo Dangtis

Vienas pagrindinių aksesuarų turint kubilą yra dangtis. Medinis dangtis suteikia kubilui natūralesnę išvaizdą, neleidžia į kubilą prikristi šiukšlėms, taip pat šildant kubilą, dangtis padeda greičiau pasiekti reikiamą temperatūrą. Taip pat 180cm diametro kubilams, galime pasiūlyti stiklo pluošto dangtį. Šis dangtis kupolo formos, skirtas geriau nutekėti vandeniui per lietų, taip pat ilgaamžiškas.

Kamino apsauga

Šildant kubilą, kaminas įkaista, todėl būnant neapdairiem galima lengvai nusideginti prisilietus prie kamino. Norint apsaugoti vaikus ar svečius nuo tokių nelaimingų atsitikimų siūlome įsigyti nerūdijančio plieno kamino apsaugą. Ši apsauga maunama ant apatinės kamino dalies.

Vidinės krosnelės paviršiaus danga

Užsisakius kubilą su vidine krosnele, rekomenduojame įsigyti vidinės krosnelės paviršiaus dangą. Ši danga skirta neprikristi šiukšlėms arti krosnelės, taip pat labiau sulaiko šilumą šildant kubilą. Ši danga gali būti medinė arba nerūdijančio plieno.

Tentas

Kubilo tentas – tai alternatyva kubilo dangčiui, skirtas uždengti kubilui. Tentas pagamintas iš vandeniui atsparios medžiagos. Tentas tvirtai laikosi užkabinant gumeles ant kabliukų, kurios prisukame aplink visą kubilą.

Polipropileno suoliukas

Polipropileno kubilus standartiškai gaminame su mediniais suoliukais. Tačiau šiuo metu klientas gali pasirinkti ir to paties lydinio (polipropileno) vidinius suoliukus.

Plastikinė tvorelė stiklo pluošto kubilams su vidine krosnele

Klientams norintiems turėti to pačio lydinio visas stiklo pluošo kubilo vidines detales. Plastikinė tvorelė yra ilgaamė ir puikiai dera su kubilo vidiniu interjeru.

Medinė palangė 

Užsakant medinį kubilą siūlome jį dekoruoti medine palange.