OVALIOS SAUNOS

Pirtelę galima pasirinkti iš dviejų dydžių 2.5x4m ir 2.5x5m. Ovali pirtelė gali būti gaminama iš Sibiro eglės arba Sibiro maumedžio, lentučių storis 42mm.

Išorė: Pirtelė turi lauko apšvietimą, stogą dengia bituminė danga (spalvą galima pasirinkti iš rusvos arba rudos spalvos). Pirtelė pastatyta ant trijų kojų, o visa pirtelė sutvirtinta su trimis nerūdijančio plieno juostomis. Prie pirtelės įėjimo yra trys sėdimos vietos su staliuku. Rakinamos medinės durys su langeliu. Išorė gali būti impregnuota permatoma arba ruda spalva

Vidus: Pirtelės viduje yra prieškambaris su dviem suoliukais ir apšvietimu. Prieškambarį ir garų kambarį skiria stiklinės durys. Garų kambario suoliukai pagaminti iš juodalksnio, įmontuota Harvia M3 (13kw) malkomis kūrenama krosnelė. Prie krosnelės pirties siena yra padengta mineritinėm plokštėm, neleidžiančiom karščiui pakenkti pirtelės sienom, taip pat vis krosnelė yra aptverta. Galima pritvirtinti 22l vandens bakeli su vožtuvu virš krosnelės. Garų kambaryje taip pat yra apšvietimas ir atidaromas langas.

Į bendrą komplektą taip pat įeina pirtelės kepurėlė, termometras, medinis kibirėlis laikyti vandeniui ir medinis samtis.