SAUNA – NAMELIS

Pirtelę galima pasirinkti iš trijų dydžių 2.5x4m; 2.5x5m ir 2.5x6m.

Išorė: Pirtelė turi lauko apšvietimą, stogą dengia bituminė danga. Pirtelės laukinės durys gali būti stiklinės arba medinės, pagal kliento pageidavimą. Pirtelės sieną sudaro: 50x100mm karkas; 20mm storio lauko pusės eglinė dailylentė; priešvėjinė plievelė; 10mm storio akmens vata; difuzinė plievė; 15mm storio dailylentė iš vidinės pirtelės pusės.

Vidus: Pirtelės viduje yra prieškambaris su apšvietimu ir atidaromu langeliu. Prieškambarį ir garų kambarį skiria stiklinės durys, skiriamojoje sienoje įdėta speciali karštį atspindinti plievė. Garų kambario sienelės išklotos liepos dailylentėmis (galima pasirinkti ir spygliuočio dailylentes), gultai pagaminti iš drebulės, įmontuota Harvia M3 (13kw) malkomis kūrenama krosnelė. Prie krosnelės pirties siena yra padengta mineritinėm plokštėm, neleidžiančiom karščiui pakenkti pirtelės sienom. Virš krosnelės pritvirtintas 22l vandens bakeli su vožtuvu. Garų kambaryje taip pat yra apšvietimas ir atidaromas langas.

Į bendrą komplektą taip pat įeina pirtelės kepurėlė, termometras, medinis kibirėlis laikyti vandeniui ir medinis samtis.