SAUNA POD

Sauna Pod galima pasirinkti iš 2,5m; 3m; 4m; 5m ilgio. Sauna Pod gali būti gaminamos iš Sibiro eglės arba Sibiro maumedžio, lentučių storis 42mm.

Išorė: Pirtelė turi lauko apšvietimą, stogą dengia bituminė danga kuris tęsiasi iki pat žemės, todėl Sauna Pod geriau sulaiko šildymą, garų kambarys greičiau įšyla. Pirtelė pastatyta ant trijų kojų. Rakinamos medinės durys su langeliu, ir du lauko suoliukai. Išorė gali būti impregnuota permatoma arba ruda spalva.

Vidus: Sauna Pod yra erdvesnė nei statinės formos sauna. Jei sauna ilgesnė nei 3m saunoje yra prieškambaris su dviem suoliukais ir apšvietimu. Prieškambarį ir garų kambarį skiria stiklinės durys. Garų kambario suoliukai pagaminti iš juodalksnio, įmontuota Harvia M3 (13kw) malkomis kūrenama krosnelė. Prie krosnelės pirties siena yra padengta mineritinėm plokštėm, neleidžiančiom karščiui pakenkti pirtelės sienom. Galima pritvirtinti 22l vandens bakeli su vožtuvu virš krosnelės.

Į bendrą komplektą taip pat įeina pirtelės kepurėlė, termometras, medinis kibirėlis laikyti vandeniui ir medinis samtis.