STATINĖS FORMOS SAUNOS

Sveikatos priežiūra ir prevencija – tai vienas iš sveikiems žmonėms rūpinčių dalykų. Būtent statinės formos sauna turi geresnę karščio cirkuliaciją nei stačiakampėje pirtyje. Statinės formos sauna šildymo zoną sumažina 23%.

Pirtelę galima pasirinkti iš 2,5m; 3m; 4m; 5m ilgio ir 1,9m ir 2,2m diametro. Statinės formos sauna gali būti gaminama iš Sibiro eglės arba Sibiro maumedžio, lentučių storis 42mm.

Išorė: Pirtelė turi lauko apšvietimą, stogą dengia bituminė danga (spalvą galima pasirinkti iš rusvos arba rudos spalvos). Pirtelė pastatyta ant trijų kojų, o visa pirtelė sutvirtinta nerūdijančio plieno juostomis. Rakinamos medinės durys su langeliu. Išorė gali būti impregnuota permatoma arba ruda spalva.

Vidus: Jei sauna ilgesnė nei 3m Pirtelės yra prieškambaris su dviem suoliukais ir apšvietimu. Prieškambarį ir garų kambarį skiria stiklinės durys. Garų kambario suoliukai pagaminti iš juodalksnio, įmontuota Harvia M3 (13kw) malkomis kūrenama krosnelė. Prie krosnelės pirties siena yra padengta mineritinėm plokštėm, neleidžiančiom karščiui pakenkti pirtelės sienom. Galima pritvirtinti 22l vandens bakeli su vožtuvu virš krosnelės.

Į bendrą komplektą taip pat įeina pirtelės kepurėlė, termometras, medinis kibirėlis laikyti vandeniui ir medinis samtis.